Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Informaciją apie slapukų naudojimą šioje svetainėje rasite paspaudę ant "Privatumo politika"

Dėžių užpildai didmena

Dekoratyvinės įvairiaspalvės popieriaus ir medžio drožlės bei šilkinis popierius yra estetiškas ir draugiškas gamtai dovanų dėžučių užpildas, kurį labai paprasta naudoti. Popieriaus drožlės tiekiamos suspaustos (supresuotos) pokuose po 30 kg., todėl prieš naudojimą jas reikia išpurenti. Medžio drožlės- dėžėmis po 5kg. Šilkinis popierius - pokais...

Dekoratyvinės įvairiaspalvės popieriaus ir medžio drožlės bei šilkinis popierius yra estetiškas ir draugiškas gamtai dovanų dėžučių užpildas, kurį labai paprasta naudoti. Popieriaus drožlės tiekiamos suspaustos (supresuotos) pokuose po 30 kg., todėl prieš naudojimą jas reikia išpurenti. Medžio drožlės- dėžėmis po 5kg. Šilkinis popierius - pokais po 240 lapus .Popieriaus drožlės yra gan minkštos, labai purios, tinka dovanų, lengvų ir trapių daiktų pakavimui. Medžio drožlės yra standesnės negu popierinės, todėl jas rekomenduojame naudoti pakuojant sunkesnius daiktus, pavyzdžiui, butelius arba stiklainius. Medžio drožlių užpildas ne tik papuoš Jūsų dovaną, bet ir patikimai apsaugos gaminius transportavimo metu.

Daugiau

Filtras
Rodoma 1 - 6 iš 6 dalykų

Filtras

Prekė:
daugiau... mažiau
Spalva
daugiau... mažiau
Medžiaga
daugiau... mažiau
Kainos lygis
Filtras