Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Informaciją apie slapukų naudojimą šioje svetainėje rasite paspaudę ant "Privatumo politika"

PRISTATYMO INFORMACIJA

PRISTATYMAS KURJERIU Į NAMUS AR BIURĄ:

Kokybišką, greitą ir patikimą Jūsų užsakymo pristatymą užtikrina mūsų partneriai Venipak. Tam tikrais atvejais prekės gali būti pristatomos per kitus kurjerius.

Pristatymo kurjeriu kaina priklauso nuo perkamų prekių bendro svorio ir tūrio. Kaina prekių krepšelyje apskaičiuojama automatiškai. Jei pristatymo kaina Jums atrodo per didelė, siūlome nemokamai atsiimti prekes mūsų fizinėje parduotuvėje Kaune arba susisiekti su mumis dėl alternatyvių atsiėmimo ar pristatymo galimybių.

Prekių pristatymui į Neringą (Kuršių neriją) taikoma atskira kainodara: +40 EUR (be PVM) prie krepšelyje nurodytos pristatymo kainos.

Standartinės dėžutės (be individualios spaudos) pristatomos per 1-2 darbo dienas. Prekės pažymėtos vėliavėle „Užsakoma prekė“ ir dėžutės su individualia spauda pristatomos per 10-18 darbo dienų nuo užsakymo patvirtinimo. Esant dideliam apkrovimui, dėl aktyvesnio prekybos sezono ar kurjerių užimtumo, pristatymo terminas gali užsitęsti.

Standartinės prekės per kurjerius pristatomos kitą darbo dieną, jei jos užsakomos ir apmokamos (apmokėjimas turi būti įskaitytas) iki 12:00 val. Pateikus užsakymą po 12:00 val., prekės būna išsiunčiamos kitą darbo dieną ir pristatomos dar kitą darbo dieną po išsiuntimo.

Apie numatomą siuntos pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti SMS žinute ir/ar el. paštu.

Prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Atsiimant prekes galima su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (ID kortelę, pasą ar vairuotojo pažymėjimą). Prekes galime pristatyti ir Jūsų nurodytam žmogui.

Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui ir surašykite pakuotės pažeidimų aktą. Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.

Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad turėsite patys pasirūpinti prekių, kurios pristatomos ant paletės, nunešimu nuo kurjerio automobilio iki Jūsų namų ar biuro.

PREKIŲ ATSIĖMIMAS FIZINĖJE PARDUOTUVĖJE:

Fizinėje parduotuvėje Raudondvario pl. 150, Kaunas, LT-47175 prekes galite atsiimti nemokamai.

Užsakymai pateikti iki 12:00 val. įprastai būna paruošti atsiėmimui tą pačią darbo dieną. Atsiųsime Jums patvirtinantį el. laišką, kai tik užsakymas bus paruoštas atsiėmimui. Prieš atvykstant būtinai sulaukite el. laiško!

Taip pat, fizinėje parduotuvėje turime visus prekių pavyzdžius, todėl galite atvykti pas mus ir įsigyti dėžutes vietoje.

Darbo valandos: I-V 08:00 – 17:00, VI-VII Nedirbame