Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Informaciją apie slapukų naudojimą šioje svetainėje rasite paspaudę ant "Privatumo politika"

Added to your compare, View comparison list click here

NAUJIENOS

Added to your compare, View comparison list click here

Naujausia informacija

 • 10-172023

  Kiek kainuoja uždėti logotipą ant pakavimo dėžutės?

  Firminė dėžė - puiki reklama ir svarbi įvaizdžio detalė, sukurianti ryšį su klientu. Jei užsakote kelis tūkstančius dėžių savo verslui, tai Jūsų prekės ženklas ant siuntimo dėžės gali kainuoti tik centą ar du. Kas kita, kai norisi užsidėti logotipą ant kelių šimtų ar net kelių dešimčių dėžučių.

  Skaityti daugiau
 • 06-132023

  Kokias gofruoto kartono spalvas turime sandėlyje?

  Ta pati pakavimo dėžė gali būti pagaminta iš skirtingų spalvų gofruotojo kartono. Tam tikrų spalvų gofruotojo kartono nuolat turime sandėlyje, todėl galime pagaminti dėžutes pagal individualų užsakymą vos per kelias dienas. Kokios tai spalvos?

  Skaityti daugiau
 • 05-292023

  Juoda spauda ir UV lakavimas ant juodų dėžių. Spaudos pavyzdžiai

  Dažnai klausiate, kokią juodą spaudą galime uždėti ant juodų kartoninių dėžučių, kaip ji atrodo ir kuo skiriasi. Geriausiai į tokius klausimus atsako jau padaryti darbai. Apžiūrėkite mūsų gamintų pakavimo dėžučių pavyzdžius su specialisto komentarais.

  Skaityti daugiau
 • 03-012023

  Kuo skiriasi šilkografinis auksas ir auksinis folijavimas?

  Auksinės blizgančios spalvos dažniausiai asocijuojasi su sėkme, prabanga, kokybe bei elegancija, todėl nenuostabu, kad viena iš populiariausių pakuočių spaudos spalvų yra auksas. Šiame straipsnyje pasakojame kuo skiriasi spaudos technologijos, kuriomis galima išgauti auksinius logotipus bei užrašus.

  Skaityti daugiau