Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Informaciją apie slapukų naudojimą šioje svetainėje rasite paspaudę ant "Privatumo politika"

Popieriaus drožlės

Dekoratyvinės įvairiaspalvės popieriaus drožlės  yra estetiškas ir draugiškas gamtai dovanų dėžučių užpildas, kurį labai paprasta naudoti. Drožlės tiekiamos suspaustos (supresuotos) dėžėse po 1 kg arba 5 kg, todėl prieš naudojimą jas reikia išpurenti. Popieriaus drožlės yra gan minkštos, labai purios, tinka dovanų, lengvų ir trapių daiktų pakavi...

Dekoratyvinės įvairiaspalvės popieriaus drožlės  yra estetiškas ir draugiškas gamtai dovanų dėžučių užpildas, kurį labai paprasta naudoti. Drožlės tiekiamos suspaustos (supresuotos) dėžėse po 1 kg arba 5 kg, todėl prieš naudojimą jas reikia išpurenti. Popieriaus drožlės yra gan minkštos, labai purios, tinka dovanų, lengvų ir trapių daiktų pakavimui. 

Daugiau

  • Minkštos popieriaus drožlės

    Minktšos spalvotos popieriaus drožlės (4 mm storio) dovanų dėžučių užpildymui. Supakuotos dėžėse po 1 kg. Puikiai tinka užpildyti dėžutės tūrį ir apsaugoti pakuotės turinį nuo galimų pažeidimų transportavimo metu.

  • Standžios popieriaus drožlės

    Standžios spalvotos popieriaus drožlės (4 ir 2 mm storio) dovanų dėžučių užpildymui. Supakuotos dėžėse po 1 kg. Puikiai tinka užpildyti dėžutės tūrį ir apsaugoti pakuotės turinį nuo galimų pažeidimų transportavimo metu.


Filtras
puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 44 dalykų

Filtras

Prekė:
daugiau... mažiau
Spalva
daugiau... mažiau
Medžiaga
daugiau... mažiau
Kainos lygis
Filtras