Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Informaciją apie slapukų naudojimą šioje svetainėje rasite paspaudę ant "Privatumo politika"

UAB „Superbox" ir UAB „MAZUS" gavo Forest Stewardship Council® (FSC®) gamybos grandies sertifikatą (SCS-COC-007451).

The Forest Stewardship Council® yra tarptautinė nevyriausybinė organizacija, skatinanti pagal aplinką pritaikytą, socialiai atsakingą ir ekonomiškai perspektyvų pasaulio miškų tvarkymą. 

Daugiau informacijos rasite www.fsc.org

Pirkdami mūsų FSC® sertifikuotus gaminius, jūs palaikote atsakingą miškų tvarkymą, kurio dėka jūs neprisidėsite prie miškų naikinimo pasaulyje bei nepalaikysite įmonių, kurios pažeidžia žmogaus teises.

Ieškokite FSC® logotipo šalia sertifikuotų mūsų produktų.

FSC® sertifikatas

---

Deklaracija dėl FSC® kertinių reikalavimų darbo jėgai

UAB Superbox ir UAB MAZUS, įgyvendina FSC® standarto FSC-STD-40-004 V3-1 reikalavimus, ypatingą dėmesį skirdamos savo darbuotojų gerovei.

Viešai deklaruojame, kad mūsų įmonės:

  • Savo veikloje nenaudoja vaikų darbo.
  • Smerkia visų formų priverstinį ar privalomąjį darbą ir šių dalykų savo veikloje nepraktikuoja.
  • Užtikrina, kad nebūtų diskriminacijos užimtumo ir profesinės veiklos srityje.
  • Gerbia laisvę jungtis į asociacijas ir teisę į kolektyvines derybas.

UAB MAZUS ir UAB Superbox įmonės griežtai laikosi Lietuvos Respublikos įstatymų bei teisinių normų, susijusių su darbuotojų bei darbdavių teisiniais santykiais. Darbo santykiai yra savanoriški ir grindžiami abipusiu sutikimu, nesudarant baudos grėsmės.