Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Informaciją apie slapukų naudojimą šioje svetainėje rasite paspaudę ant "Privatumo politika"

Kiek kainuoja uždėti logotipą ant pakavimo dėžutės?

Firminė dėžė - puiki reklama ir svarbi įvaizdžio detalė, sukurianti ryšį su klientu. Jei užsakote kelis tūkstančius dėžių savo verslui, tai Jūsų prekės ženklas ant siuntimo dėžės gali kainuoti tik centą ar du. Kas kita, kai norisi užsidėti logotipą ant kelių šimtų ar net kelių dešimčių dėžučių.
Skaityti daugiau

Kokias gofruoto kartono spalvas turime sandėlyje?

Ta pati pakavimo dėžė gali būti pagaminta iš skirtingų spalvų gofruotojo kartono. Tam tikrų spalvų gofruotojo kartono nuolat turime sandėlyje, todėl galime pagaminti dėžutes pagal individualų užsakymą vos per kelias dienas. Kokios tai spalvos?
Skaityti daugiau

Juoda spauda ir UV lakavimas ant juodų dėžių. Spaudos pavyzdžiai

Dažnai klausiate, kokią juodą spaudą galime uždėti ant juodų kartoninių dėžučių, kaip ji atrodo ir kuo skiriasi. Geriausiai į tokius klausimus atsako jau padaryti darbai. Apžiūrėkite mūsų gamintų pakavimo dėžučių pavyzdžius su specialisto komentarais.
Skaityti daugiau

Kuo skiriasi šilkografinis auksas ir auksinis folijavimas?

Auksinės blizgančios spalvos dažniausiai asocijuojasi su sėkme, prabanga, kokybe bei elegancija, todėl nenuostabu, kad viena iš populiariausių pakuočių spaudos spalvų yra auksas. Šiame straipsnyje pasakojame kuo skiriasi spaudos technologijos, kuriomis galima išgauti auksinius logotipus bei užrašus.
Skaityti daugiau

Dėžučių pavyzdžių su spauda (pakuočių prototipų su spauda) gamyba. Instrukcija pradedantiesiems

Jei Jūs pageidaujate pasigaminti pakuotės prototipą su spauda, kurį, kaip savo individualios pakuotės pavyzdį, galėtumėte pateikti prekybos tinklams arba savo užsakovams ir/arba panaudoti fotosesijai, tai mes galime Jums tokį pagaminti. Plačiau apie tai, kaip vyksta procesas, skaitykite šiame straipsnyje.
Skaityti daugiau
1 to 5 iki 14 (1 psl.)