Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Informaciją apie slapukų naudojimą šioje svetainėje rasite paspaudę ant "Privatumo politika"

EKOLOGIJA:

1. Ar visos SUPERBOX parduodamos dėžutės yra ekologiškos?

Didžioji dauguma SUPERBOX parduodamų dėžučių yra ekologiškos. Ar dėžutė yra ekologiška, yra nurodyta dėžutės aprašyme. Siekiame, kad mūsų pirkėjai rinktųsi ekologiškas pakuotes, kurios neteršia gamtos. 

2. Jeigu dėžutė yra ekologiška, vadinasi ji yra pagaminta iš perdirbto kartono?

Ne. Ekologiška dėžutė yra tokia, kuri pagaminta tik iš popieriaus, nepadengto plastiko plėvelėmis. Tik toks popierius yra draugiškas aplinkai, natūraliai suyra gamtoje ir jos neteršia. Tokią pakuotę galima rūšiuoti į popieriaus atliekas antriniam perdirbimui. Pakuotės padengtos plastiko plėvelėmis (blizgiais ir matiniais laminatais) teršia gamtą plastiku, nes nesuyra natūraliai, netinka perdirbti ir dėl to nėra ekologiškos.

3. Kuo skiriasi pakuotės iš perdirbto ir neperdirbto kartono?

Pakuotės, pagamintos iš perdirbto kartono, skiriasi nuo pakuočių pagamintų iš pirminės medienos žaliavos, išvaizda ir funkcionalumu. Perdirbtas kartonas nėra toks estetiškas ir tvirtas kaip kartonas, pagamintas iš celiuliozės. Jis mažiau atsparus drėgmei ir mechaniniams pažeidimams, yra storesnis ir sunkesnis. Būtent į šias savybes turėtumėte atkreipti dėmesį, ieškodami siuntimo pakuotės. Keli papildomi pakuotės gramai arba kiek didesni išoriniai pakuotės matmenys gali lemti didesnę prekės siuntimo kainą. Pakuotė iš perdirbto kartono turi turėti tai patvirtinantį sertifikatą. Vien pardavėjo patikinimo, kad pakuotė pagaminta iš perdirbto kartono, neužtenka.

Pakuotės, pagamintos iš neperdirbto (KRAFT) kartono, taip pat yra draugiškos gamtai. Jos neteršia gamtos, nes biologiškai suyra, gali būti kompostuojamos arba perduodamos antriniam perdirbimui. Sertifikuotos dėžutės iš neperdirbto kartono gali būti gaminamos iš žaliavos, išgautos iš atsakingai tvarkomo miško, kuris yra nuolat atsodinamas.

4. Ar juodos dėžutės yra ekologiškos?

Taip, dėžutės iš juodo gofruoto kartono yra ekologiškos, nes jos pagamintos tik iš popieriaus ir natūraliai suyra gamtoje. Juodos spalvos dėžutės rūšiuojamos į popieriaus atliekas tolimesniam perdirbimui. Jei dėžutė turi PVC langelį, langelį reikia nuimti ir išrūšiuoti į plastiko atliekas.

5. Ar juodos dėžutės yra dažytos?

Ne, juodos dėžutės yra pagamintos iš dekoratyvinio juodo gofruoto kartono. Visi šio gofruoto kartono sluoksniai (ir bangelė viduje) bei kartono briaunos yra juodos spalvos. Dažyto kartono briauna būna baltos spalvos.

PAKAVIMAS IR PRISTATYMAS:

1. Ar man pačiam reikės susilankstyti dėžutes?

Taip, dėžutės yra parduodamos išklotinėmis – nesulankstytos. Lankstymo instrukcijas galite rasti produkto puslapyje.

2. Ar galiu grąžinti arba pakeisti netinkamą dėžutę?

Įsigytas kokybiškas prekes galite grąžinti per 14 dienų, jeigu prekės atitinka sąlygas, aprašytas grąžinimo sąlygose.

3. Ar įmanoma gauti dėžutes šiandien?

Taip, jeigu dėžutes turime sandėlyje ir prekes atsiimsite patys adresu Raudondvario pl. 150, Kaunas. Darbo laikas: I-V 08:00 - 17:00

4. Ar galiu dovanų dėžutes siųsti paštomatu ar per kurjerį, jeigu jos nėra įpakuotos į apsauginę dėžę?

Ne, dovanų dėžutės su langeliais, juodos ar baltos spalvos nėra tinkamos naudoti siuntimui. Tokios dėžutės gali išsipurvinti, susibraižyti ar susilankstyti, todėl siunčiant jas reikia supakuoti į apsaugines dėžes.

INDIVIDUALŪS UŽSAKYMAI:

1. Ar galima nusipirkti mažiau dėžučių, nei nurodytas minimalus užsakymo kiekis?

Taip, mažesnį kiekį galite įsigyti fizinėje parduotuvėje Kaune arba per el. parduotuvę pasirinkdami vieną iš paslaugų kategorijoje prekių pavyzdžiai.

2. Ar galiu atšaukti individualų užsakymą?

Atšaukti individualaus užsakymo negalite, jeigu jis jau pradėtas vykdyti. 

3. Ar galite pagaminti dėžutes pagal mano pageidaujamus matmenis?

Taip, galime pagaminti dėžutes pagal Jūsų norimus matmenis, tačiau minimalus dėžučių užsakymo kiekis - 100 vnt.

4. Ar galite pagaminti dėžutes pagal mano norimą dizainą?

Taip, galime pagaminti dėžutes pagal Jūsų norimą dizainą. Jeigu neturite pakuotės maketo, tinkamo spaudai logotipo ar iliustracijos, visa tai galės sukurti mūsų įmonėje dirbantys dizaineriai. Daugiau apie mūsų teikiamas paslaugas rasite kategorijoje - paslaugos.

5. Ar galite padidinti arba sumažinti dėžutės matmenis iš SUPERBOX internetinės parduotuvės?

Taip, galime sumažinti arba padidinti dėžutės matmenis, tačiau tai jau bus priskirta individualiems užsakymams, todėl minimalus užsakymo kiekis - 100 vnt, o dėžutės gamyba užtruks nuo 2 iki 4 savaičių.

6. Per kiek laiko pagaminate ir išsiunčiate dėžutes?

Individualių dėžučių gamyba ir pristatymas trunka nuo 2 iki 4 savaičių. 

7. Ar galite pagaminti įdėklą pagal užsakymą?

Taip, galime suprojektuoti rudą, baltą arba juodą įdėklą. Kiekvienos dėžutės prekių specifikacijoje rasite informaciją, ar galime pagaminti įdėklą pagal užsakymą ir kokia būtų įdėklo projektavimo ir gamybos kaina.

KITI KLAUSIMAI:

1. Ar rudos, baltos ir juodos dėžutės turi spalvų kodus?

Žaliavos, iš kurių gaminame rudos, baltos ir juodos spalvos dėžes, spalvų kodų neturi. Ruda spalva nepastovi ir nuolat kinta. Skirtingų partijų ruda dėžučių spalva gali ženkliai skirtis. Juoda ir balta spalvos pastovesnės. Juoda spalva panaši į Black 6 U spalvą iš Pantone paletės.