Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Informaciją apie slapukų naudojimą šioje svetainėje rasite paspaudę ant "Privatumo politika"

APIE MUS

Kas yra SUPERBOX?

SUPERBOX yra sertifikuoto pakuočių gamintojo el. parduotuvė. Dėžes iš gofruotojo kartono ir kartono gaminame nuo 2008-ųjų metų. Nuo 2020-ųjų pakuotes parduodame ir internetu. Mūsų produkcija kokybiška, dauguma pakuočių sertifikuotos.

Didelis asortimentas

SUPERBOX parduotuvėje galite užsisakyti virš 1000 įvairių pakuočių ir jų priedų iš popieriaus (drožlių, šilkinio popieriaus, pakavimo popieriaus ir t.t.). Kiekvieną mėnesį mūsų parduotuvę papildome naujų dydžių ir modelių pakuotėmis. Ko nebuvo vakar, galbūt jau yra parduodama šiandien.Jeigu vis tik nerandate tinkamo dydžio dėžės, siųskite mums savo pageidavimus, užpildydami šią užklausos formą. Atsakysime per 1-2 darbo dienas.

Pagalba ir konsultacijos

Visada padedame klientams išsirinkti tinkamą pakuotę. Mūsų specialistai SUPERBOX tinklaraštyje pateikia naudingų straipsnių apie spaudos būdus ant dėžučių, pakuočių perdirbimą ir sertifikavimą, praktinių patarimų apie pakuočių kūrimą. Profesionaliai konsultuojame pakuočių gamybos klausimais. SUPERBOX Youtube kanale rasite daug pakuočių lankstymo instrukcijų.

Tvarus ir saugus prekių pakavimas

Mes prieš gamtos teršimą plastiku, todėl siuntas klientams pristatome supakuotas į kartonines dėžes, pagamintas iš atsakingai auginamo miško, kurias galima perdirbti. Taip supakuotos SUPERBOX dėžutės klientus pasiekia nesulankstytos ir nepažeistos. Nauda ir gamtai, ir pirkėjui.

 

Patikimas pristatymas

Siuntoms pristatyti naudojame tik patikimus partnerius. Mūsų siuntas jūsų šalyje pristato VENIPAK, DPD, UPS ir kiti tarptautiniai kurjeriai. Čia rasite visą informaciją apie pristatymo terminus bei kainas.

Pakuočių gamyba

Galime pagaminti pakuotę, kokios Jums reikia. Gaminame tiek mažus, tiek didelius dėžių kiekius. Patyrę konstruktoriai sukurs pakuotę jūsų produktui ir pagamins pakuočių pavyzdžius iš numatytos žaliavos išbandymui su prekėmis. Pavyzdžius galime padaryti ir su spauda. Pakuočių pavyzdžiai su spauda puikiai tiks fotosesijai ar pristatymui. 

Moderni ir energinga komanda

Esame atviri, darbštūs, smalsūs, efektyvūs. Geriausias įvertinimas mums – klientų padėka, geros emocijos ir klientų rekomendacijos. Smagiausias mūsų komandos užsiėmimas – sukurti ir pagaminti  SUPER pakuotę.

  

Sekite mus Facebook ir Instagram

SUPERBOX - physical store of cardboard boxes