Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Informaciją apie slapukų naudojimą šioje svetainėje rasite paspaudę ant "Privatumo politika"

Kiek kainuoja uždėti logotipą ant pakavimo dėžutės?

Kiek kainuoja uždėti logotipą ant pakavimo dėžutės?

Suteikiame galimybę uždėti vienos arba dviejų spalvų spaudą ant jau pagamintų pakavimo ar dovanų dėžučių, kurias perkate iš SUPERBOX parduotuvės. Minimalus pakavimo dėžių kiekis, ant kurio galima dėti individualią spaudą yra 50 vnt. Spauda ant kartoninių dėžučių atliekama šilkografijos arba skaitmeniniu būdu ir yra labai kokybiška. Spaudos ant pakavimo arba dovanų dėžučių kainos nurodytos kiekvienos dėžutės aprašyme.

Spaudos ant pakavimo arba dovanų dėžučių kainos

Individualią spaudą galima uždėti ant daugumos transportavimo ir dovanų dėžučių, kurias randate SUPERBOX parduotuvėje. Spaudos ant pakavimo dėžučių kainos paskaičiuotos, dedant spaudą ant pakuotės dangtelio, spaudos dydis ant kartoninės dėžutės dangtelio nėra ribojamas, tačiau individuali spauda negali eiti per lenkimo linijas arba baigtis ties dėžutės kraštu.

Šilkografijos ant pakuotės taisyklės

Praktinis patarimas. Jei norite dėti vienos spalvos spaudą iš abiejų pakuotės pusių, užsisakykite 2 spalvų spaudos variantą ant pasirinktos kartoninės dėžutės. Spalvos, kurias norite uždėti ant skirtingų dėžutės pusių, gali būti skirtingos. Pavyzdžiui, ant siuntimo dėžės dangtelio iš išorės galima uždėti baltą logotipą, o vidinėje siuntimo dėžės dangtelio pusėje juodą tekstą ir pan.

Kaip užsisakyti spaudą ant pakuotės

Pasirinkite norimą siuntimo arba dovanų dėžutę iš SUPERBOX parduotuvės, pažymėkite, kad norite vienos arba dviejų spalvų spaudos ant dėžės, pasirinkite pageidaujamą pakuočių kiekį ir įsidėkite prekes į krepšelį.

Pasirinkite su kiek spalvų bus Jūsų spauda

Jei ant pakuotės reikia uždėti logotipą ar kokį kitą tekstą ar dizaino motyvą, prekių krepšelyje įkelkite vektorinius spaudos failus. Galimi failų formatai: AI, CDR, EPS, SVG, PDF. Prie įkelto failo palikite komentarą apie spaudą, pavyzdžiui, spaudos spalva - auksinė, spaudos išmatavimai – 7x20 cm. Po užsakymo apmokėjimo, mūsų dizaineris paruoš spaudos ant pakuotės failą ir mes jį persiųsime Jums suderinimui ir patvirtinimui. Tik gavę Jūsų patvirtinimą, atliksime individualią spaudą ant pakavimo dėžių.

Peržiūrėti prekių krepšelį

Įkelti failus

Praktinis patarimas. Kad individualios spaudos ant kartoninės dėžės maketas spaudai būtų paruoštas greičiau, siųskite kreivinius logotipo arba iliustracijų failus. Individualiai spaudai ant pakuočių netiks iš interneto paimtos iliustracijos su galūnėmis .GIF, .JPG ir .PNG. Jei galite, nurodykite spalvas iš Pantone spalvų paletės. Jei neturite tokios galimybės, mes paversime spalvas savo nuožiūra ir atsiųsime dėžės maketą suderinimui.

Ką daryti, jei spauda yra ant visos pakuotės

Jei individuali spauda ant pasirinktos siuntimo ar dovanų dėžutės yra ant visos pakuotės išklotinės arba eina iki pat dėžutės kraštų, jei spaudos dizainas eina per pakuotės lenkimo linijas arba maketas turi didelių foninių dengimų arba sudarytas iš daugiau spalvų nei dvi, tai tokią pakuotę galime pagaminti pagal atskirą užsakymą. Paklausimą dėl pakavimo dėžučių spaudos kartu su maketu siųskite info@superbox.lt

SUPERBOX yra pakuočių gamintojo parduotuvė, todėl galime pagaminti pakavimo dėžutes su sudėtingesne individualia spauda. Kartonines dėžes gaminame visais spaudos būdais: ofsetiniu, skaitmeniniu, šilkografiniu, fleksografiniu būdu, o taip pat lakuojame UV laku, folijuojame, darome įspaudus (kongrevus).

Visas tinklalapyje SUPERBOX skelbiamas turinys yra UAB SUPERBOX nuosavybė, jei nenurodyta kitaip. Atgaminti, viešai skelbti šį turinį be bendrovės raštiško sutikimo draudžiama.